Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Koronki francuskie

Francuskie koronki w Pasmanteria.eu

Koronka francuska, nazywana również koronką z Alencon, to tradycyjny rodzaj ażurowej plecionki z nici, wykonanej igłową techniką pochodzącą z miasta Alencon w Dolnej Normandii. Cechuje się ogromnym kunsztem wykonania oraz wysublimowanym, delikatnym pięknem, dlatego nazywana jest koronką królowych i królową koronek.

Wyjątkowe właściwości koronek francuskich

Koronki francuskie wyróżniają się na tle innych rodzajów tego typu tkaniny siatkowym tłem, na którym widoczne są wypukłe sznurowane wzory połączone za pomocą delikatnych nici. Zdarza się, że wzory te są dodatkowo zdobione drobnymi koralikami.

Ślubne koronki francuskie w taśmie na metry - zastosowanie

Koronki francuskie wykorzystywane są do tworzenia eleganckich zdobień, które są w stanie dodać klasy i romantycznego szyku każdemu ubraniu. Świetnie nadają się do dekorowania sukni ślubnych, sukienek dla druhen oraz kreacji wizytowych, a także garderoby typu casual, między innymi tunik i spódnic. Francuskie koronki są również często używane do wykonywania zdobień na bieliźnie. W naszym sklepie oferujemy koronki francuskie w taśmie na metry, dzięki czemu nasi klienci mogą dobrać taką długość, jaka jest im potrzebna do wykonania lub ozdobienia ubrań.

Sklep z koronkami francuskimi na metry - Pasmanteria.eu

W sklepie internetowym Pasmanteria.eu można kupić doskonałej jakości koronkę francuską w taśmie na metry. W naszym asortymencie znajdują się modele w wielu różnych kolorach i wzorach, a także o różnej szerokości. Dostępne są ponadto elastyczne koronki francuskie. Kupując w Pasmanteria.eu, klient ma pewność otrzymania wysokiej klasy produktu w niskiej cenie. Ponadto dajemy gwarancję szybkiej wysyłki.

Zobacz także inne koronki w naszym sklepie:

koronki bawełniane

koronki stabilne