Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Aplikacje aksamitne

APLIKACJE AKSAMITNE KRAWIECKIE

Aplikacje i akcesoria krawieckie doskonale wpisują się w obecne ekologiczne trendy: nie wyrzucaj, lecz napraw i używaj na nowo. Wykonanez miękkiego i wygodnego aksamitu, aksamitne naszywki mogą być wykorzystywane do dekorowania większości tkanin.

Zastosowanie aksamitnych aplikacji i naszywek

Aksamitne naszywki idealnie maskują dziury lub plamy, dlatego też stosuje się je do łatania i ozdabiania odzieży, obrusów, firan. Aksamitne naszywki mogą być również doskonałym elementem ozdobnym do kurtek, garniturów, a nawet płaszczy. Twój ulubiony obrus ma plamę nie do usunięcia i wydaje Ci się, że już nigdy nie zagości na Twoim stole? Spróbuj dać mu drugie życie dzięki aksamitnym naszywkom, które idealnie zamaskują niechciane zabrudzenia czy ubytki. Niewielkim kosztem możesz odświeżyć swój obrus i sprawić, że po prostu będzie wyglądał jak nowy. Aplikacje są łatwe w użyciu: wystarczy wybrać i zamówić pasujący model, wyprasować go żelazkiem po to, by nadać mu idealnie gładką powierzchnię, a następnie przyszyć w odpowiednim miejscu za pomoc igły i nici o podobnej barwie.

Aksamitne aplikacje w Pasmanteria.eu

W naszym sklepie zdobęda Państwo wyjątkowe i uniwersalne aksamitne aplikacje krawieckie, które sprawdzą się, jako naszywki na ubrania. Poza aplikacjami mogą Państwo zakupić u nas szereg koronek do przedłużania sukienek, hafty na tiulu, gumy krawieckie, akcesoria do szycia biustonosza i wiele innych artykułów pasmanteryjnych.