Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Aplikacje haftowane

Aplikacje haftowane w Pasmanteria.eu

Czy istnieje prosty sposób, by odświeżyć wygląd odzieży bez wprowadzania drastycznych zmian i modyfikacji fasonu? Tak – wystarczy zastosowanie dodatków krawieckich, które dzięki swojej dekoracyjności zmienią charakter ubrań, dodając im kobiecości i wpłyną pozytywnie na ich estetykę. Jeśli ubranie ma drobny defekt lub pruje się w widocznym miejscu,aplikacje haftowane mogą zatuszować problem, poprawiając jednocześnie ogólny wygląd odzieży. W naszej pasmanterii online znajdziesz szeroki wybór dodatków, które możesz przyszyć w dowolnym miejscu, przełamując styl ubrania i nadając mu intrygującego wyglądu.

Masz w garderobie liczne elementy odzieży, które wymagają drobnych ingerencji krawieckich? Na ulubionej kurtce widnieje niezmywalny ślad po atramencie czy innej substancji bądź są przebarwienia? Jeśli odzież, którą trzymasz w szafie, posiada różnego typu defekty, nie decyduj się na jej wyrzucenie. Zamiast tego, dobierz do niejaplikacje haftowane, które działają podwójnie –tuszują niechciane przetarcie czy plamę, a jednocześnie zupełnie zmieniają dotychczasową estetykę odzieży. W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów, różniących się kształtem i kolorem.

Aplikacje haftowane w różnych wzorach

Mamy w ofercie naszywki w formie kwiatów, zdobionych kół i innych fantazyjnych wzorów, które sprawdzą się na każdym typie odzieży. Oprócz standardowych haftowanych dodatków, możesz zakupić również aplikacje haftowane z dżetami i kryształkami. Jeśli chcesz odświeżyć wygląd zwyczajnych koszulek, wybierz aplikacje przeznaczone specjalnie na dekolt, zdobione ornamentacyjnymi wzorami. Zarówno miłośnik dekoracyjnego stylu, jak i fan prostych i klasycznych rozwiązań znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie pasmanteryjnym. Z kolei Klienci, którym zależy na czasie i wygodzie, mogą zdecydować się na obecne w naszej ofercie naprasowanki. Wystarczy przytwierdzić je do odzieży gorącym żelazkiem. To szybkie rozwiązanie pozwoli łatwo zatuszować niechcianą plamę czy przetarcie.

Delikatne i eleganckie aplikacje haftowane

Wykorzystanie naszywek i aplikacji haftowanych zależne jest jedynie od naszego gustu, a ograniczone tylko przez wyobraźnię. Nadadzą się doskonale by odświeżyć ubranie, które przestało nam się podobać. Aplikacje haftowane mogą być też ozdobą zupełnie nowego projektu krawieckiego. A może kupiłaś w sieciówce sukienkę letnią, ale widzisz wszędzie na ulicy pełno kobiet w tym samym modelu? Dzięki oryginalnej aplikacji lub naszywce twój strój nabierze niepowtarzalnego charakteru. W naszym sklepie do naszywek możecie zakupić dodatkowo koronki bawełniane, hafty na tiulu oraz wiele innych produktów, które pozwolą na dodatkowe upiększenie ubrań lub tekstyliów. 

Pielęgnacja aplikacji i naszywek haftowanych

Każdy haft lubi, by podczas prania traktować go delikatnie. Dlatego ubrania, do których doszyjemy elementy takie jak aplikacje haftowane i naszywki, powinno się prać ręcznie w niskiej temperaturze. Można użyć funkcji pralki odpowiedniej dla delikatnych tkanin, ale wtedy warto zabezpieczyć je wtedy specjalnym woreczkiem.