Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Gumy

Elastyczne gumy krawieckie

Gumy elastyczne to jeden z podstawowychmateriałów krawieckich, który jest szczególnie rozciągliwy, a także posiada niezwykłą właściwość: zachowuje dobrą elastyczność po wielokrotnym rozciąganiu. Nawet dla osób rozpoczynających swoją krawiecką przygodę jest to materiał niezwykle przyjazny, ponieważ nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania i można w łatwy sposób skrócić go do żądanej długości za pomocą zwykłych nożyczek.

W jaki sposób można wykorzystać gumy ramiączkowe?

Zakres zastosowań elastycznych gum krawieckich jest bardzo szeroki: wykorzystuje się go np. zwężając w pasie spodnie lub spódnice, może przydać się także m.in. przy przeróbce torebek, mankietów, bielizny, kurtek. Gumy elastyczne o dobrej rozciągliwości stosowane są do przeróbek bielizny, odzieży sportowej, spodni, czy spódnic, a to właśnie ze względu na szczególne właściwości materiału. Bardzo często gumy wykorzystywane do szycia ramiączek w biustonoszach, bluzkach lub sukienkach. Do stworzenia pięknych ramiączek do sukienki najlepiej sprawdzą się gumofalbanki. Gumofalbanki mogą również być idealnym elementem dekoracyjnym, który sprawdzi się szczególnie w czarnej bieliźnie. Ponadto niektóre nasze gumy ramiączkowe mają przyjemne w dotyku, satynowe wykończenie.

Szeroki wybór gum i gumofalbanek krawieckch

Nasza pasmanteria oferuje gumy krawieckie w różnych szerokościach oraz kolorach. Możemy wyróżnić także gumy płaskie oraz okrągłe. Tak bogaty asortyment pozwoli Państwu wybrać odpowiednią gumę, która spełni oczekiwania i potrzeby. W naszym sklepie można również znaleźć zarówno regulatory do biustonosza, jak i szereg koronek do szycia bielizny czy przedłużania sukienek. Największą popularnością cieszą się w naszym asortymencie bawełniane taśmy koronkowenaszywki haftowane na ubrania, hafty na tiulu w kwiaty.