Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Koronki stabilne

KORONKI STABILNE

Czy istnieje materiał, który każda kobieta na pewnym etapie swojego życia darzy uwielbieniem? Zdecydowanie tak. To koronki – tekstylia ponadczasowe, których misterny wzór nadaje odzieży tajemniczej aury, a posiadaczce ubrania umożliwia podkreślenie kobiecości w nienachalny sposób. Koronki stabilne szczególnym oddaniem darzone są przez panny młode, dziewczynki wybierające się do Pierwszej komunii czy nastolatki kompletujące garderobę na studniówkę. Koronkowa sukienka bywa definicją elegancji i dziewczęcości zarazem, ale wzór ten sprawdza się na odzieży każdego typu.

STABILNE KORONKOWE APLIKACJE

Elastyczność jest istotnym elementem koronkowych dodatków krawieckich, ale w przypadku eleganckich, wieczorowych sukien czy innych odświętnych kreacji, prym wiodą koronki o nierozciągliwych właściwościach. Te dekoracyjne aplikacje mogą być umieszczane na odzieży pojedynczo, jak również i warstwowo. Ich zwiewna uroda idealnie sprawdza się przy wyjątkowych okazjach – zwłaszcza podczas ślubów, chrztów czy innych podniosłych wydarzeń. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tego typu dodatków krawieckich w różnych odcieniach i wzorach. Oferujemy koronki stabilne kwieciste, jak i prostsze, bardziej geometryczne aplikacje. Pasmanteria online dysponuje cała gamą klasycznych odcieni, począwszy od czerni i bieli, na odcieniach pośrednich kończąc.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stabilną koronkę?

  • elastyczność/stabilność;

  • odcień;

  • wzór;

  • szerokość;

  • przezroczystość.

Koronki to również doskonały sposób, by przywrócić do życia odzież z defektem czy noszącą ślady użytkowania. Wystarczy niewielka aplikacja, by ubranie czy bielizna zdecydowanie zmieniły swój wygląd, nabierając bardziej kobiecego charakteru. Koronki stabilne są także popularnym elementem dekoracyjnym w przypadku obrusów i serwetek. Dzięki rustykalnym cechom, które nadają wnętrzu, łatwo stworzyć za ich pomocą przyjemną domową atmosferę w retro klimacie. Spędzanie wolnego czasu w domu w prosty sposób może stać się jeszcze przyjemniejsze niż dotąd. Zaskocz bliskich i zmień coś w swoim otoczeniu!