• Applique on tulle

APLIKACJE HAFTOWANE

Czy istnieje prosty sposób, by odświeżyć wygląd odzieży bez wprowadzania drastycznych zmian i modyfikacji fasonu? Tak – wystarczy zastosowanie dodatków krawieckich, które dzięki swojej dekoracyjności zmienią charakter ubrań, dodając im kobiecości i wpłyną pozytywnie na ich estetykę. Jeśli ubranie ma drobny defekt lub pruje się w widocznym miejscu, aplikacje haftowane mogą zatuszować problem, poprawiając jednocześnie ogólny wygląd odzieży. W naszej pasmanterii online znajdziesz szeroki wybór dodatków, które możesz przyszyć w dowolnym miejscu, przełamując styl ubrania i nadając mu intrygującego wyglądu.

Masz w garderobie liczne elementy odzieży, które wymagają drobnych ingerencji krawieckich? Na ulubionej kurtce widnieje niezmywalny ślad po atramencie czy innej substancji bądź są przebarwienia? Jeśli odzież, którą trzymasz w szafie, posiada różnego typu defekty, nie decyduj się na jej wyrzucenie. Zamiast tego, dobierz do niej aplikacje haftowane, które działają podwójnie – tuszują niechciane przetarcie czy plamę, a jednocześnie zupełnie zmieniają dotychczasową estetykę odzieży. W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów, różniących się kształtem i kolorem.

NAPRASOWANKI I INNE DODATKI HAFTOWANE

Mamy w ofercie naszywki w formie kwiatów, zdobionych kół i innych fantazyjnych wzorów, które sprawdzą się na każdym typie odzieży. Oprócz standardowych haftowanych dodatków, możesz zakupić również aplikacje haftowane z dżetami i kryształkami. Jeśli chcesz odświeżyć wygląd zwyczajnych koszulek, wybierz aplikacje przeznaczone specjalnie na dekolt, zdobione ornamentacyjnymi wzorami. Wstążki, perełki – w asortymencie sklepu znajdzie coś dla siebie zarówno miłośnik dekoracyjnego stylu, jak i fan prostych, klasycznych rozwiązań. Z kolei Klienci, którym zależy na czasie i wygodzie, mogą zdecydować się na obecne w ofercie naszej pasmanterii naprasowanki, które wystarczy przytwierdzić do odzieży gorącym żelazkiem. To szybkie rozwiązanie, które pozwoli łatwo zatuszować niechcianą plamę czy przetarcie.