• Guipure lace trim

GIPIURY

Jeżeli szukają Państwo dodatków, które zachwycają swoją elegancją i niezwykle bogatym zdobieniem, proponujemy idealne rozwiązanie, jakim są gipiury i koronki. Wykonane z wysokiej jakości przędzy znajdują szerokie zastosowanie w krawiectwie, a także w aranżacji wnętrz.

Oferujemy szeroki wybór produktów o zróżnicowanej kolorystyce i ciekawych motywach, które można kupić na metry. W asortymencie znajdą Państwo delikatne, wąskie koronki gipiurowe, będące idealnym dodatkiem do firan, obrusów lub narzut. Niesamowite projekty, które przyciągają wzrok i wspaniale sprawdzą się jako ekskluzywna ozdoba każdej tkaniny. Stylowa aranżacja wnętrz z ich udziałem to jednak nie wszystko - koronki i oryginalne gipiury na sukienki świetnie podkreślą ich charakter i nadadzą zupełnie nowego wyglądu. Podkreślony dekolt, subtelne wykończenie rękawów, element dekoracyjny w pasie - wszystko to, możliwe do zrealizowania z ich udziałem. W trosce o Państwa potrzeby i satysfakcję z zakupów zadbaliśmy o  wysoką jakość oferowanych produktów i ich niezwykle precyzyjne wykonanie. Koronki i gipiury są dostępne w różnych szerokościach - od wąskich tasiemek, aż po wyroby sięgające ponad 20 cm, które idealnie sprawdzą się jako dominująca ozdoba o niepowtarzalnym wyglądzie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej pasmanterii zawsze wtedy, gdy zaistnieje potrzeba zakupu ekskluzywnych dodatków krawieckich, które skutecznie ozdobią każdą tkaninę, dodając jej szyku i elegancji. Razem z nami wydobędą Państwo ich niesamowite piękno.