• Stretch lace

KORONKI ELASTYCZNE

Istnieje materiał, który bez względu na czas i okazję umożliwia podkreślenie elegancji, a jednocześnie – dodaje ubraniu aury tajemniczości. Mowa oczywiście o koronkach, których dekoracyjność upodobały sobie kobiety, a zwłaszcza panny młode, ceniące sobie ornamenty, podkreślające wygląd sukienki, ale nie przytłaczające innych jej walorów – kroju czy odcienia. Koronki elastyczne to rodzaj aplikacji, który łączy dekoracyjność z praktycznością. Od innych dodatków krawieckich różni je całkowita rozciągliwość, która znajduje zastosowanie w różnych rodzajach odzieży. Takie elementy krawieckie, dzięki swojej elastyczności, umożliwiają całkowity komfort noszenia przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych odzieży.

Jak dobrać idealną aplikację? Zwróć uwagę na:

  • wzór;
  • szerokość;
  • rozciągliwość.

KORONKOWE APLIKACJE

Najczęściej koronki elastyczne znajdują zastosowanie jako elementy dodatkowe bielizny. Ich zmysłowość jest istotnym atrybutem, nadającym figom, stringom czy stanikowi dodatkowego uroku. Rozciągliwość umożliwia swobodne dopasowywanie się do ciała, co jest szczególnie ważne w przypadku spodniej odzieży. Tego typu aplikacje zmieniają charakter bielizny, pozwalając kobietom poczuć się zdecydowanie bardziej zmysłowo. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na prosty wzór czy misterny kwiatowy splot, ubranie nabierze kobiecych atrybutów.

W ofercie naszej pasmanterii online znajdziesz szeroki wybór aplikacji w najróżniejszych odcieniach i kształtach. Oferujemy Klientom zarówno wąskie koronkowe paski, jak i szersze elementy, które posłużą za rozciągliwe elementy odzieży. Poszukujesz ponadczasowego odcienia, który zharmonizuje się z prostą garderobą? W naszym sklepie internetowym możesz nabyć czarne i białe koronki elastyczne, będące absolutnym bestsellerem ze względu na swoją uniwersalność. Jeśli szukasz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, oferta również Cię zadowoli. Odcienie fioletu, ognistej czerwieni czy butelkowej zieleni, w których utrzymane są koronki, nadadzą Twojej odzieży nowego charakteru.