• Kółka, regulatory, zapięcia

Akcesoria do szycia biustonoszy - regulatory do biustonosza

Regulatory do biustonoszy są wykonane z przyjemnego dla skóry, elastycznego materiału, który umożliwia dokładniejsze dopasowanie długości biustonosza. Te akcesoria krawiecki są powszechnie stosowane do przedłużania biustonoszy, kiedy te są za ciasne. Czujesz, że pasek przy Twoim ulubionym biustonoszu zbytnio Cię opina i myślisz, że nie pozostaje Ci nic innego jak go wyrzucić? Wypróbuj regulatory do biustonoszy, które, dostępne niemalże we wszystkich kolorach bielizny w łatwy sposób możesz przyszyć do swojego starego biustonosza i zapomnieć o dyskomforcie. Taka przeróbka krawiecka nie wymaga specjalnych umiejętności i zajmie Ci zaledwie kilka lub kilkanaście minut.

Kółka i zapięcia do biustonosza

Kółka i zapięcia do biustonoszy często lubią się psuć. Spadające i nieodpowiednio wyregulowane ramiączka mogą powodować duży dyskomfort dla każdej kobiety, ponieważ utrudniają one swobodne wykonywanie codziennych czynności. Naprawa kółek i zapięć przy biustonoszu to żaden problem: kółka są dostępne w różnych kolorach, począwszy od złotego, a skończywszy na bezbarwnym. Zapięcia znajdziesz na materiałowych paskach dostępnych w popularnych kolorach bielizny.

Bogata oferta kółek, regulatorów i innych akcesoriów do szycia biustonoszy w Pasmanteria.eu

W naszym pasmanteryjnym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć bogaty wybór różnych akcesoriów do szycia biustonoszy, bielizny, czy przedłużenia sukienki. W naszym sklepie mogą również Państwo zakupić:

koronki bawełniane,

aplikacje gipiurowe,

hafty na tiulu,

i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!