Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200zł
  • Hafty bawełniane

Hafty bawełniane — koronki do zadań specjalnych

Oferta internetowej pasmanterii nie może się obyć bez bawełnianych koronek haftowanych. Produkty są dostępne w wielu wzorach i kolorach, część z nich jest elastyczna, a część stabilna, różnią się także szerokością i zdobieniami. Dzięki temu każdy znajdzie haft odpowiedni dla siebie.

W jaki sposób można wykorzystać bawełniane koronki haftowane?

Tradycyjne koronki bawełniane i te haftowane znajdują zastosowanie w krawiectwie. Używa się ich głównie jako wykończenie bluzek, sukienek, bielizny, ale także obiektów dekoracyjnych jak ozdobne poduszki, obrusy czy firanki i zasłony.

Nieco bardziej nowoczesne podejście do koronek i haftów to używanie ich w technice scrapbookingu. Coraz bardziej popularna dziedzina rękodzielnictwa wykorzystuje je jako elementy zaproszeń, ozdoby albumów i ramek do zdjęć. Kreatywne osoby znajdują nowe zastosowania dla koronek haftowanych każdego dnia.

Pielęgnacja haftowanej koronki bawełnianej

By ozdoba była zadbana, powinniśmy odpowiednio ją pielęgnować. Haftowana koronka bawełniana powinna być prana ręcznie, w niskiej temperaturze. Ewentualnie można prać ją w pralce, w specjalnym woreczku, chroniąc przed uszkodzeniami mechanicznymi. Suszenie powinno odbywać się na płaskiej powierzchni, inaczej mogą pojawić się odkształcenia.

Dlaczego warto zakupić bawełniane koronki haftowane na Pasmanteria.eu

Najważniejszą zaletą tego produktu jest jego ponadczasowa dekoracyjność i wielozadaniowość. Sprawdzi się jako wykończenie tradycyjnego stroju i podkreśli charakter nowoczesnego elementu. Druga sprawa to jej trwałość i odporność na różnego rodzaju zabiegi krawieckie. Można wszywać ją w niemal każdy materiał od delikatnych po jeans i nie bać się, że ulegnie odkształceniu. Kupując bawełniane koronki haftowane w naszym sklepie możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz ciekawą i unikalną ofertę. W naszej pasmanterii sprzedajemy koronki na mety w jednym kawałku. Dzięki temu w pełni można wykorzystać potencjał zakupionych produktów. Poza haftowanymi koronkami bawełnianymi również oferujemy aplikacje gipiurowe, a także aplikacje haftowane.